poster-11-shahrivar-ejlas2

Bourse News

پربیننده ترین شبکه خبری و تحلیلی بازار سرمایه با بیش از دو میلیون بازدید به صورت ماهانه دارای سرویس های تخصصی و باشگاه مشتریان
 • بورس کالا زمینه‌ساز ساماندهی بازار زعفران
  رئیس کمیسیون کشاورزی و آب اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان خراسان رضوی تاکید کرد: بورس کالا به عنوان یک ساختار اقتصادی منسجم و پیشرفته می تواند یکی از نیازهای زعفران را در جهت شفافیت، به مرور زمان و با مدیریت مرتفع کند.
 • موفقیت‌آمیز نبودن قیمت سوخت بدون توجه به مساله خودرو
  اگر قرار است سیاست قیمت‌گذاری سوخت تغییر کند، می‌طلبد که در این مسیر، تصمیماتی منطقی، قاطع و مبتنی ‌بر شرایط روز کشور، در حوزه خودرو نیز اتخاذ شود.
 • میزان و شدت نوسانات قیمتی در مناطق مختلف تهران
  آمارهای رسمی درخصوص میزان و شدت نوسانات قیمتی در مناطق مختلف شهر تهران نشان می‌دهد آبان امسال منطقه 9 شهر تهران بیشترین نرخ رشد قیمت آپارتمان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته یعنی آبان 96 تجربه کرد.
 • ممنوعیت صادرات در شرایط موجود به نفع بخش کشاورزی نیست
  سیاست ممنوعیت صادرات در شرایط موجود به نفع بخش کشاورزی نیست، ده‌ها پیام از زارعین سیب‌زمینی کار سراسر کشور دریافت کرده‌ام که از شرایط به وجود آمده در زمینه ممنوعیت صادرات کاملا نگران هستند.
 • تغییر وضعیت نماد «لخانه1»
  نماد معاملاتی شرکت لوازم‌ خانگی‌ پارس‌ «لخانه1» به دلیل نوسان قیمت بیش از 40 درصد، تا پایان جلسه معاملاتی امروز در وضعیت سفارش‌گیری قرار می‌گیرد.