Warning: include_once(../analyticstracking.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ntpiir/public_html/notash/header.php on line 238

Warning: include_once(): Failed opening '../analyticstracking.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/ntpiir/public_html/notash/header.php on line 238

Warning: include_once(../googletagmanager.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ntpiir/public_html/notash/header.php on line 239

Warning: include_once(): Failed opening '../googletagmanager.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/ntpiir/public_html/notash/header.php on line 239

سوالات متداول

عضویت در سایت چه ضرورتی دارد؟

با عضویت در سایت حساب مجزایی برای شخص شما روی وب‌سایت تعریف می‌شود که برای خرید آنلاین الزامی است.

 seprator

نرم افزار بررسی بازار را چگونه باید خریداری کنم؟

کافی است فقط روی دکمه سفارش آنلاین  در بالای صفحه را کلیک کنید. اگر تا‌کنون عضو سایت نشده‌اید، مراحل عضویت را پشت سر گذاشته و با استفاده از کارت بانکی خود به‌صورت آنلاین پرداخت را انجام دهید.

 seprator

چرا به دوستانم پیشنهاد دهم تا آن ها هم نرم افزار نوتاش را خریداری کنند؟

ما می‌توانیم با پیشنهاد خرید نوتاش به دوستان‌مان هم شانس استفاده از یک فرصت استثنایی را بدهیم و هم شرایطی را فراهم کنیم تا آن ها نیز بتوانند از اطلاعات این نرم افزار استفاده کنند.

 seprator

چگونه نوتاش را به دوستانم پیشنهاد دهم؟

از وب سایت تا ارسال ایمیل و شبکه‌های اجتماعی، همه و همه راه‌هایی است که با استفاده از آنها می‌توانید از پشت رایانه‌تان، دوستان خود را به استفاده از اطلاعات کامل بازار دعوت کنید.

 seprator

سفارش آنلاین نرم افزار در چند مرحله انجام می شود؟

سفارش آنلاین نوتاش بسته به نوع انخاب شما میتواند به صورت نرم افزار کلی در 2 مرحله یا نرم افزار سفارشی در 7 مرحله انجام شود.

 seprator

چگونه از نوتاش استفاده کنم؟

شما میتوانید با مراجعه به صفحه مزایا، قابلیت ها و امکانات نوتاش  به صورت تصویری نحوه ی استفاده از نوتاش را بیاموزید همچنین با مراجعه به راهنمای موجود در خود نرم افزار به راحتی از نوتاش استفاده کنید.

 seprator

از ثبت سفارش تا تحویل سفارش چه زمانی لازم است؟

در حداکثر یک روز کاری سفارش به صورت آنلاین برای شما ارسال می شود.

 seprator

پرداخت آنلاین چگونه است؟

پرداخت اینترنتی به پرداختن پول از طریق اینترنت، در قبال دریافت کالا یا خدمات اطلاق می شود، به طوری که این پرداخت بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک یا فروشگاه و از طریق اینترنت انجام شود. در واقع خریدار با استفاده از کارت بانکی خود می تواند از اینترنت خرید کند و پول آن را همان موقع پرداخت نماید.

 seprator

چگونه اطمینان حاصل کنم که خرید آنلاین امنیت دارد؟

در دهه اخیر پرداخت و خرید آنلاین در اکثر کشورهای دنیا به‌عنوان یک روش بهینه رایج است. وقتی از حساب بانکی از طریق اینترنت مبلغی را جابه‌جا می‌کنید هیچ تفاوتی با واریز نقدی یا کارت به کارت از طریق خودپرداز ندارد. چون نهایتا تمام این پرداخت‌ها از طریق اینترنت بین بانک‌ها انجام می‌شود. هنگام خرید در سامانه بررسی بازار، شما به درگاه پرداخت الکترومیکی بانک پاسارگاد  متصل می‌شوید و این بانک است که جابه‌جایی پول را انجام می‌دهد و ما در جابه‌جایی آن هیچ نقشی نداریم.

 seprator

آیا میتوان به روش دیگری غیر از آنلاین خرید را انجام داد؟

خیر - با توجه به پیشرفت ها و امکانات موجود در عصر حاضر سفارش آنلاین برای راحتی شما عزیزان فراهم شده است تا بتوانید برای وقت خود بهترین برنامه ریزی را داشته باشید.

 seprator

تحویل سفارش به چه صورت خواهد بود؟

سفارش به صورت آنلاین برای شما ارسال می شود.

 seprator

در صورت متوقف شدن سفارش آیا امکان ادامه آن وجود دارد؟

بله - در هر مرحله از سفارش به هر دلیلی که نتوانید سفارش خود را ادامه دهید میتوانید در فرصت بعد با ورود به سایت و مراجعه به سفارش آنلاین در بالای صفحه ، ادامه روند سفارش خود را دنبال کنید.

 seprator

قیمت نوتاش چگونه محاسبه می شود؟

برای سفارش کلی نرم افزار  مبلغ 3030000000 ریال لحاظ شده است.

برای سفارش جزیی نرم افزار قیمت ها بر اساس موارد زیر محاسبه می شود :

به ازای اطلاعات هر شهر- سال برای هر کالا مبلغ 400000 ریال محاسبه می شود که تخفیف های زیر لحاظ میشود.

چنانچه تمامی کالاهای یک گروه کالایی انتخاب شود 50% تخفیف در قیمت سراسری لحاظ می شود.

چنانچه 50% کالاهای یک گروه کالایی انتخاب شود 20% تخفیف در قیمت سراسری لحاظ می شود.

در مورد انتخاب تمامی سال ها 12.5% تخفیف در محاسبه شهر- سال لحاظ می شود.

در صورت انتخاب تمامی شهرها 25% تخفیف در محاسبه شهر- سال لحاظ می شود.

 seprator

در صورت بروز مشکل با نحوه کار کردن نرم افزار امکان پشتیبانی وجود دارد؟

بله - نرم افزار نوتاش تا یک سال پشتیبانی دارد و در صورت بروز مشکل میتوانید با شماره 5- 88928660 تماس حاصل فرمایید.

 seprator

نرم افزار حاوی چه اطلاعاتی از بازار است؟

اطلاعات بررسی بازار به صورت مقایسه ای، اطلاعات بررسی بازار به صورت گرافیکی، اطلاعات بررسی بازار بر اساس کالا، اطلاعات بررسی بازار بر اساس برند،  اطلاعات بررسی بازار به تفکیک شهرهای مختلف، اطلاعات بررسی بازار سالیانه از سال 1388- 1389-1390-1391-1392-1393،  خروجی دربرنامه OFFICEو برنامه های کاربردی،  اطلاعات بررسی پایانه های فروش و استندها،  اطلاعات تماس شرکتهای برتر و قابلیت ارسال فکس، اطلاعات بررسی بیش از 600 قلم محصول، اطلاعات بررسی بالغ بر 15000 مغازه،  اطلاعات بررسی به تفکیک صنف، تنوع ویرایشها 

شما میتوانید با مراجعه به صفحه مزایا، قابلیت ها و امکانات نوتاش نمونه ای از این اطلاعات را به صورت تصویری مشاهده نمایید.

 seprator

آیا میتوان نرم افزار را روی چند سیستم نصب کرد؟

خیر - با توجه به این که هر نسخه از این نرم افزار تنها روی یک سیستم قابل استفاده می باشد لذا برای نصب روی سیستم های دیگر باید رمز ورود جدید تهیه بفرمایید.